picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Proszę o pomoc odnośnie wdrożenia systemu erp ?

Proszę o pomoc odnośnie wdrożenia systemu erp ?

Poszukujemy partnera comarchu, który wdroży nam system ERP, chodzi nam o wielopłaszczyznowe rozwiązanie.

Ptaszyna

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o wdrożenie systemów Comarch ERP to nie takie hop siup i warto zadbać o to, żeby zrobiła nam to konkretna firma z rekomendacjami. U nas trochę to trwało, ale teraz są super efekty.

Rebeczk_56

Posty: 39

 
Prościej się już nie da. Tak mogę określić efekty, które przyszły po wdrożeniu systemów Comarch ERP w naszej firmie. To co kiedyś zajmowało nam dużo czasu, dziś dzieje się automatycznie. Pracownicy sobie chwalą, a to dla mnie jest niesłychanie istotne. Radzą sobie, przeszli kursy. Jest dobrze.

jan630

Posty: 47

 
Mam nadzieję, że i nam uda się zdobyć dofinansowanie na system ERP. Już dawno powinniśmy podjąć taką decyzję, dlatego pewnie skorzystamy z waszej pomocy i skontaktujemy się z tym partnerem comarchu.

roudee

Posty: 18

 
Możliwości jeśli chodzi o wdrażanie systemów Comarch ERP jest ogrom, tak samo jak partnerów comarch. Trzeba umieć ich rozszyfrować, który jest najlepszy, albowiem można się wkopać.

Sewerynus

Posty: 10

 
Mnie system ERP pomógł w kwestii zarządzania produkcją, idealne rozwiązanie. Świetnie też, że partner comarch pomógł w otrzymaniu dofinansowania. Bardzo polecam.

propek1

Posty: 9

 
W kwestii wdrożenia systemów ERP do firmy jest niezwykle mnóstwo rozwiązań. Najlepiej skontaktować się z partnerem Comarch i przedstawić własne potrzeby i oczekiwania. Oni już konkretnie coś polecą.

Oct714

Posty: 16

 
Tutaj macie profesjonalistów jeśli chodzi o wdrażanie systemów ERP http://infortes.pl to poważna firma, której można zaufać, są partnerami Comarch, polecam.

strusiek

Posty: 16

 
To właśnie dzięki systemowi ERP udało nam się w końcu zwiększyć zyski, jest coraz lepiej, bez takiego wsparcia było trudno. Ale zaznaczam, że ważne jest by wdrażali takie systemy naprawdę konkretni specjaliści.

Lupusx

Posty: 13

 
W kwestii wdrożenia systemów ERP do firmy jest bardzo dużo rozwiązań. Najlepiej skontaktować się z partnerem Comarch i przedstawić swoje potrzeby i oczekiwania. Oni już konkretnie coś polecą.

Hihi_WWW

Posty: 19