picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Polecicie jakiś rejs w Kołobrzegu ?

Polecicie jakiś rejs w Kołobrzegu ?

Witam, chciałbym zabrać swoje dziecko do muzeum w Kołobrzegu, jakie tak bardzo jest polecane, to 6D. Co sądzicie o takiej atrakcji, jakie macie wrażenia, czy to nie za spore jak na 4 latka.

Gucio

Posty: 11

 
Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

Ciszewe2

Posty: 33

 
To najważniejszy teraz punkt jeśli chodzi o zwiedzanie Kołobrzegu. Historia jest tu podana w nowoczesny sposób, który trafia do dzieci jak nic;) Pozdrawiam i polecam gorąco.

SkinNer7

Posty: 16

 
Tutaj w muzeum w Kołobrzegu dzieciaki się nie nudzą http://muzeum6d.pl. Lektor opowiada historie, można wcielić się w role kapitana statku, pełno doznań słuchowych, wzrokowych 3D, a nawet pachnące jabłka i wiatr:)

johncena67

Posty: 12

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam często:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać ciekawych opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Ale naprawdę polecam.

Al3-56

Posty: 33

 
Moim dzieciakom najniezwyklej podobały się obrazy 3D na ścianach, oglądały z rozdziawionym buziami. Rzeczywiście super okazja żeby pokazać dzieciom coś właśnie takiego. Atmosfera która panuje w muzeum w Kołobrzegu na długo pozostaje w pamięci, nawet mojej, a co dopiero maluchów.

345_14

Posty: 15

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam wielokrotnie:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać interesujących opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Lecz faktycznie polecam.

grzes3345

Posty: 15

 
Nie znałem wcześniej tego miejsca, ale jak zacząłem rozglądać się za atrakcjami w Kołobrzegu które mógłbym odwiedzić z dziećmi to znalazłem to muzeum i polecam każdemu. Z tyloma wrażeniami co tu jeszcze nigdy nie miałem do czynienia. Dla maluchów super frajda, ale i rodzice mogą tu sporo skorzystać.

miclon

Posty: 15

 
Komu jak komu, ale wypad do muzeum w Kołobrzegu tego 6D spodobał się najbardziej moim maluchom. Nic tu nie można zarzucić temu miejscu. Wrażeń pełna fura i oczywiście oryginalne przedstawienie tematu na miarę naszych czasów.

Nikuś23

Posty: 11

 
To najważniejszy teraz punkt jeśli chodzi o zwiedzanie Kołobrzegu. Historia jest tu podana w nowoczesny sposób, który trafia do dzieci jak nic;) Pozdrawiam i polecam gorąco.

alus

Posty: 12