picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Dom dla każdego > Rośliny ogrodowe > Polecacie korę sosnową pod krzewy?

Polecacie korę sosnową pod krzewy?

Polecacie korę sosnową pod krzewy?

Witajcie, chciałbym prosić was o poradę. Planuję urządzić ogród i nie mam żadnego pomysłu, co możecie poradzić?

Mnert67

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Moja siostra niezwykle kocha urządzać swój ogród i sad jednak wymaga to od niej mnóstwo procy i czasu chciałabym jej trochę pomóc w tym i uprościć jej to zadanie. Co myślicie o http://www.kora-ogrodowa.net? Pożądane byłoby tam zamówić korę sosnową, która hamuje porost chwastów i zatrzymuje wilgoć oraz chroni korzenie przed zimnem?

Czekam na szczere informacje. Pozdrawiam.

kimeeer

Posty: 35

 
Słyszałam, że kora sosnowa bardzo dobrze wpływa na rośliny a nie tylko na estetykę.

Z tego co wiem to podtrzymuje ciepło w okresie zimowym tak aby korzonki roślin nie zmarzły oraz w okresie letnim zatrzymuje wilgoć aby rośliny nie zeschły. Możecie wejść na stronę http://www.kora-ogrodowa.net i sami się przekonacie.

Bardzo polecam gdyż od niedawana sama ją posiadam.

EkstraIBM

Posty: 24

 
Hej, moja mama prosiła abym zapytała się was co sądzicie na temat kory sosnowej?

Będę wam bardzo wdzięczna za wasze szczere odpowiedzi gdyż chcę aby nasz ogródek wyglądał bardzo pięknie oraz aby był funkcjonalny. Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.

mati

Posty: 34

 
Moja mama bardzo pilnie poszukuje kory sosnowej, chce ją zakupić gdyż usłyszała, że dzięki niej jej krzewy będą miały odpowiednią wilgoć latem a zimą ciepło, które nie pozwoli na zmarznięcie korzonkom. Dlatego proszę was bardzo abyście poradzili nam gdzie najlepiej będzie kupić daną rzecz? Zależy nam szczególnie na przystępnej cenie.

Dziękujemy i pozdrawiamy.

JasioJasio

Posty: 48

 
Cześć, poszukuje jakiegoś bezproblemowego i w miarę taniego rozwiązania, jaka pomoże mi w utrzymaniu pięknego ogródka. Nie mam czasu na codzienne pielenie więc poszukuje jakiegoś skutecznego środka, możecie mi pomóc? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.

Nikolee3

Posty: 21