picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Targi Gardenia

Targi Gardenia

Pamiętacie, że w lutym są targi ogrodnicze? Jedziecie? Ciekawe wydarzenie?

fj-doc

Posty: 11

 
Dla mnie to impreza nie do przegapienia. Co roku tam jestem i nie mogę się doczekać! A co zobaczyć? Wszystko! Na pewno wystawcy przygotują mnóstwo merytorycznych, istotnych informacji. Wiem, że korzystają na targach przede wszystkim firmy, mogąc nawiązać kontakty czy znaleźć odbiorców usług i produktów, itd., ale dla mnie, hobbysty, to też jest okazja, żeby się dowiedzieć, co w trawie piszczy ;) . Jak to mawia młodzież – trzeba być w zgodzie z trendami!

syrena88

Posty: 13

 
Ja zapamiętałem zwłaszcza turniej ogrodniczy! Świetna zabawa! Jeśli ktoś się zastanawia, czy warto jechać – pewnie, że tak! Zarówno jako wystawca jak i zwiedzający. Nawet jeśli ktoś dopiero zaczyna działać na tym obszarze.

BobBudowniczy

Posty: 30

 
Moim zdaniem warto jechać, po prostu. Bilety nie są drogie, można miło spędzić dzień, porozmawiać, zachwycić się roślinami, kupić kilka rzeczy do ogrodu, o których czasem się nawet nie wie, że istnieją. I oczywiście porozmawiać, poradzić się. Dzięki radom od Agrecola, uratowałem moje storczyki!

grzes3345

Posty: 18

 
Cenne doświadczenie. Masa inspiracji. Staram się być na bieżąco z nowinkami, a na targach i tak zawsze spotykam się z mnóstwem pomysłów, o których nie miałam pojęcia. Zawsze odwiedzam niesamowicie ciekawe prezentacje Agrecola (pozdrawiam pracowników firmy i do zobaczenia; w tym roku też Państwa pomęczę swoją osobą :)), stoisko miesięcznika "Piękno i Pasje", oczywiście tracę wypłatę na kiermaszu (ale dzięki temu jestem przygotowana do sezonu :)). Piękne były też pokazowe ogrody, labirynty, stół "na tarasie", no wszystko!

grzes3345

Posty: 33

 
Miła impreza, oczywiście, że lepiej być niż nie być, jeśli ktoś poważnie traktuje swoją pasję. Mam piękny ogród od lat, wiem już bardzo wiele o roślinach, ale wciążsie dowiaduję nowych rzeczy. Nikt nie może być w tym temacie alfą i omegą, bo przecież producenci wciąż wymyślają nowe sposoby ochrony roślin, nowe preparaty, gadżety, akcesoria. Dla ludzi zawodowo zajmujących się ogrodnictwem – obowiązkowe wydarzenie, bez dwóch zdań.

czerwińska

Posty: 9