Masz pytanie ? Napisz na forum !

Targi Gardenia

26.01.2016 15:03:49 

Pamiętacie, że w lutym są targi ogrodnicze? Jedziecie? Ciekawe wydarzenie?

26.01.2016 20:05:41 

Dla mnie to impreza nie do przegapienia. Co roku tam jestem i nie mogę się doczekać! A co zobaczyć? Wszystko! Na pewno wystawcy przygotują mnóstwo merytorycznych, istotnych informacji. Wiem, że korzystają na targach przede wszystkim firmy, mogąc nawiązać kontakty czy znaleźć odbiorców usług i produktów, itd., ale dla mnie, hobbysty, to też jest okazja, żeby się dowiedzieć, co w trawie piszczy ;) . Jak to mawia młodzież – trzeba być w zgodzie z trendami!

27.01.2016 16:00:36 

Ja zapamiętałem zwłaszcza turniej ogrodniczy! Świetna zabawa! Jeśli ktoś się zastanawia, czy warto jechać – pewnie, że tak! Zarówno jako wystawca jak i zwiedzający. Nawet jeśli ktoś dopiero zaczyna działać na tym obszarze.

28.01.2016 06:13:20 

Moim zdaniem warto jechać, po prostu. Bilety nie są drogie, można miło spędzić dzień, porozmawiać, zachwycić się roślinami, kupić kilka rzeczy do ogrodu, o których czasem się nawet nie wie, że istnieją. I oczywiście porozmawiać, poradzić się. Dzięki radom od Agrecola, uratowałem moje storczyki!

29.01.2016 08:35:25 

Cenne doświadczenie. Masa inspiracji. Staram się być na bieżąco z nowinkami, a na targach i tak zawsze spotykam się z mnóstwem pomysłów, o których nie miałam pojęcia. Zawsze odwiedzam niesamowicie ciekawe prezentacje Agrecola (pozdrawiam pracowników firmy i do zobaczenia; w tym roku też Państwa pomęczę swoją osobą :)), stoisko miesięcznika "Piękno i Pasje", oczywiście tracę wypłatę na kiermaszu (ale dzięki temu jestem przygotowana do sezonu :)). Piękne były też pokazowe ogrody, labirynty, stół "na tarasie", no wszystko!

30.01.2016 08:28:25 

Miła impreza, oczywiście, że lepiej być niż nie być, jeśli ktoś poważnie traktuje swoją pasję. Mam piękny ogród od lat, wiem już bardzo wiele o roślinach, ale wciążsie dowiaduję nowych rzeczy. Nikt nie może być w tym temacie alfą i omegą, bo przecież producenci wciąż wymyślają nowe sposoby ochrony roślin, nowe preparaty, gadżety, akcesoria. Dla ludzi zawodowo zajmujących się ogrodnictwem – obowiązkowe wydarzenie, bez dwóch zdań.

Ostatnio dodane posty

Aranżacja kwiatów w biurowcu w Krakowie może być niesłychanie idealnym pomysłem. Sporo klientów docenia takie działania firm. Jak dla mnie jest to niesłychanie idealne rozwiązanie, aby zachęcić klientów przychodzeniem do biura.

Zajrzyj na inne strony internetowe, jakie są skierowane pod tą tematykę. Najlepsze opcje z tego źródła bez wątpienia zaspokoją Twoje potrzeby. Znaczące jest, aby zatrudnić doświadczoną organizację, prosząc o odpowiednią aranżację kwiatów w mieszkaniu w Krakowie.

Aranżacja zieleni w Krakowie zajmują się różne firmy. Zależy też, co chcesz uzyskać. Możesz zbadać, jakie prace dotychczas wykonywały dane firmy i wybrać taką, jakiej projekty najniezwyklej Ci się podobają.

© Copyright Ofirmachklienci.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.