picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Tania mieszarka do zapraw

Tania mieszarka do zapraw

Witam.

Mam do was pytanie w związku z porządnej jakości donicami ceramicznymi. Orientuje się ktoś, gdzie można coś takiego zamówić? Troszkę już szperałem w necie i na nic konkretnego nie trafiłem. Liczę na was:)

Rebeczk_56

Posty: 39

 
Witam:)

Ja mam swój ogródek przydomowy i zawsze coś tam sobie urozmaicę w architekturze od czasu do czasu. Chętnie kupuję nowe wazony i doniczki, głównie modele efektownie zdobione. Można takie odnaleźć w coraz większej liczbie sklepów. Akurat ja mam taki swój mały sklepik osiedlowy, gdzie zawsze mają dość znaczny wybór, bowiem w internecie raczej bym się bała zamawiać.

maciejuuu1

Posty: 35

 
Jakiś czas temu szukałam fachowych rzeczy do komponowania wiązanek kwiatowych i raczej słabo to wyglądało. Naturalnie coś tam chińskiego można tanio nabyć, niemniej jednak jak już chce się zrobić lepszą kompozycję kwiatową to taki mikrofon, czy garnet musi jednak troszkę wytrzymać. Na nieszczęście ostatnio nabyte przeze mnie mikrofony zaczęły pękać jak lód...

Rimano

Posty: 33

 
Mało to sklepów jest z takimi rzeczami?

Wystarczy wyjść na miasto do jakiegoś większego sklepu i sobie kupisz grabie, doniczki co tam pragniesz...Ceny moim zdaniem wszędzie są porównywalne.

Fither

Posty: 43

 
Najpierw to może poszukaj na serwisach aukcyjnych. Ja to zawsze najpierw tak zaczynam szukanie tanich propozycji. Jak tam nic nie będzie to poszukać w konkretnych sklepach ogrodniczo – budowlanych. Można też zbadać na tych tablicach, gdzie ludzie wymieniają się używanymi rzeczami, posprawdzać ogłoszenia. Jest trochę opcji.

Zydek

Posty: 20

 
Jeżeli interesuje Cię porządny producent doniczek z podstawkami, niemniej jednak też takich rzeczy jak grabie, wazony, czy może rzeczy dla florystów to ja polecam markę www.rotex.pl. Już długo od nich kupuję i jeszcze nie było problemu z opóźnieniami, albo z jakością towarów.

grzesiekkk12

Posty: 35

 
Odnalazłam w tamtym miesiącu dobrze zaopatrzony sklep z doniczkami ceramicznymi i plastikowymi, natomiast już mi go usunęło z pamięci w przeglądarce...W sumie nic nawet tam nie zamówiłam, bowiem akurat nie miałam kasy...Lecz fajny był.

Jak zwykle nawet pomogłam:)

looque

Posty: 55

 
Ostatnio to szukam jakiejś ładnej ceramiki dekoracyjnej. Przydałoby się trochę wazonów na groby dla moich bliskich...Doniczek to akurat mam dużo, a jeszcze drugie tyle zalega w piwnicy.

BAsd7

Posty: 30