picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

sadzonki drzewa owocowe, znacie ?

sadzonki drzewa owocowe, znacie ?

Co sądzicie o świerku srebrnym w ogrodzie? Jeżeli orientujecie się, jak wygląda jego uprawa, piszcie. Podoba mi się, natomiast nie wiem, czy się przyjmie w naszych warunkach. Gdzie nabyć sadzonki?

Kruk

Posty: 7

 
Osobiście jestem zadowolona z uprawy jagody kamczackiej, ale uważajcie na sadzonki. Dokładnie na źródło sprzedaży. Polecam znaleźć sobie sprawdzonego producenta sadzonek.

mew soncz7777

Posty: 11

 
Ja pozostałam przy jodle kaukaskiej. Nie sprawia mi problemów w uprawie, dlatego nie zmieniam :) Zresztą posiadam ogród po rodzicach i jakoś tak smutno byłoby nie kultywować ich tradycji :) A co do sadzonek to też polecam prywatnych producentów, bo masz pewność dobrej jakości.

sgm56

Posty: 20

 
To moje sprawdzone miejsce kupna sadzonek. Polecam. Od dawna już współpracuję z nimi i to w sumie najlepsze gospodarstwo ogrodnicze, z którym miałam do czynienia. Zawsze wszystko na czas przysłane, cena nie jest wygórowana i służą profesjonalną pomocą. Mają szeroki wybór sadzonek drzew owocowych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_krzewy_drzewa_owocowe.php.

micko

Posty: 13

 
Ja pozostałam przy jodle kaukaskiej. Nie sprawia mi kłopotów w uprawie, wobec tego nie zmieniam :) Zresztą posiadam ogród po rodzicach i jakoś tak smutno byłoby nie kultywować ich tradycji :) A co do sadzonek to też polecam prywatnych producentów, bo masz pewność porządnej jakości.

ernest00

Posty: 17

 
Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na borówkę czy jagodę kamczacką, oprócz jakości sadzonek istotna jest uprawa. Poczytaj najwięcej, jak tylko się da. Podpytuj na forach itd. Osobiście zniechęciłam się do owoców. Za wiele pracy i czasu. Natomiast jak masz czas i lubisz takie prace, to polecam. Siostra ma plantacje borówki i wiem, że to żąda poświęcenia.

yarpen2

Posty: 10

 
Szukam sadzonek w hurcie. Jak tylko macie jakiegoś sprawdzonego producenta, to czekam. Mam w planach zakup krzewów owocowych i zależy mi oczywiście na najwyższej jakości. Proszę o informacje jak coś. Dziękuję.

syrena88

Posty: 8