picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Dom dla każdego > Rośliny ogrodowe > W jakiej hurtowni kupię świerk pospolity ?

W jakiej hurtowni kupię świerk pospolity ?

W jakiej hurtowni kupię świerk pospolity ?

Jeżeli możecie polecić mi konkretnego, rzetelnego sprzedawcę świerku srebrnego, to niezwykle dziękuję za pomoc. Wiem, iż nieliczni go oferują i mają wysokiej jakości te drzewa.

merylk67

Posty: 9

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną niezmiernie wysokie mimo że to warunki ogrodowe.

Dax90

Posty: 17

 
A mnie bardzo podoba się świerk srebrny i nie wiem czy nie skuszę się w przyszłym roku na takie właśnie drzewko na świętą :) Ma piękne niebieskawe igiełki, widziałam u znajomych, bardzo długo się trzyma, pomimo tego, że w domciu jest ciepło.

Radosny

Posty: 19

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu kupię sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, dlatego skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

Klarka45

Posty: 18

 
Marzy mi się jodła kaukaska w ogrodzie, ale nie wiem, czy wystarczy jej miejsca i czy są dla niej tu dobre warunki. Może też w takim układzie skontaktuję się z ekspertami :) A wy co sądzicie o jodle w ogrodzie ?

CHatka-eKo

Posty: 13

 
Po żywą choinkę na święta widać, że najlepiej udać się do producenta :) Mają też srebrny świerk, niemniej jednak chyba drogie jest takie drzewko. Do końca roku jeszcze daleko :)

egan176

Posty: 17

 
Tutaj mają rzeczywiście dobre sadzonki jagody kamczackiej http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_jagoda_kamczacka.php. Zresztą nie tylko je, ale w ogóle ogólnie polecam tę hurtownię. To sprawdzone miejsce, gospodarstwo prowadzone pokoleniowo, więc jest pełen zaufanie.

wiesław11

Posty: 9

 
Ja mam jodłę kaukaską w ogrodzie, ma już około 4 metrów. Wiem, że potrafi urosnąć nawet do 10. Najwięcej uciechy mają dzieci z szyszek :) Super polecam, pięknie się prezentuje i nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych :)

Batiatus

Posty: 21