picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

realizacja własnych projektów szycie, znacie ?

realizacja własnych projektów szycie, znacie ?

Wiecie może gdzie będę mogła realizować swoje projekty, na szycie zabawek?

Buła

Posty: 6

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Mnóstwo osób ogłasza się na różnych stronach internetowych i wykonują rzeczywiście zadziwiającą robotę.

Joe

Posty: 11

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, lecz na nieszczęście nie wychodziły mi piękne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

namok

Posty: 3

 
Dokładnie tak jak piszesz. Mój syn chodzi na warsztaty z igłą i nitką do http://www.gosilandia.pl. Jest bardzo zadowolony z tych zajęć. Realizuję tam własne projekty, szyje różne maskotki.

Serwet87

Posty: 8

 
Wiem, że na takich zajęciach można realizować własne projekty. Ale czy dzieci faktycznie same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

Black_Riot

Posty: 5

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był niesłychanie zaspokojony, że do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

Hihi_WWW

Posty: 20