picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Fotel z masażem

Fotel z masażem

Moi drodzy zwracam się do Państwa z takim oto problemem....Szukam do swojego ośrodka wczasowego czegoś takiego jak fotel masujący. Jak dobrać takie urządzenie, gdzie szukać, jakie parametry powinien taki sprzęt spełniać żeby sprostać zarobkowej eksploatacji?

Marioleczka 

Posty: 6

 
Przede zakupem fotela masującego to ja bym radziła na pewno o wszystko po kilka razy dopytać. Choćby o max obciążenie, kwestie dostawy, wniesienia itp. Bo wiem że sąsiad kiedyś kupił sobie taki fotel to mu podstawili pod drzwiami i do widzenia...a to cholerstwo ważyło coś koło stu kg ponoć.

messi10

Posty: 17

 
Na pewno w powrocie do pełni sił po wypadku taki fotel by pomógł mojemu bratu. Zastanawiamy się z rodzeństwem nad zainwestowaniem w tego typu urządzenie (jest nas troje, więc koszty się rozłożą).

codePerformance

Posty: 20

 
Witam. Myślę, że takie fotele to mają głównie zastosowanie w ośrodkach różnego typu – uzdrowiska, hotele, spa i tak dalej. Tak prywatnie do domu to chyba mało osób stać na taki luksus...no chyba, że tylko ja tak mało zarabiam? ;-) Kto wie...w końcu jest 500+ ;-)

Gindzio56

Posty: 22

 
Jest coraz więcej firm które sprzedają tego typu fotele. Sama widzę u nas, że często jakiś przedstawiciel dzwoni i namawia na kupno. Na pewno jest to jakaś alternatywa żeby poszerzyć ofertę pensjonatu, ale też koszt. Na pewno temat do zastanowienia.

wigry00

Posty: 9

 
Jeśli ktoś chce kupić taki masujący fotel do prywatnego użytku to na pewno polecałabym sklepy medyczne, bardziej specjalistyczne a nie jakiś obwoźnych sprzedawców robiących prezentacje w domu i wciskających jakieś dziadostwo. Nasz fotel kupowaliśmy z mężem od Prohealth prohealth.pl i działa już drugi rok bezawaryjnie (a korzystamy sporo). Firma ma swój sklep online na prohealth.pl.

Strzała

Posty: 13

 
Mój mąż to ma straszne te bóle w dolnej części kręgosłupa. Czasami jak się schyli to można mieć wrażenie że już się nie będzie w stanie wyprostować. Promieniuje mu to też na nogi...Może się uda w przyszym roku załatwić mu sanatorium. Jest to jakaś opcja.

codePerformance

Posty: 14