Masz pytanie ? Napisz na forum !

Fotel z masażem

Strona główna > Zdrowie i Uroda > Fizjoterapia > Fotel z masażem

Fotel z masażem

26.07.2018 00:30:15 

Moi drodzy zwracam się do Państwa z takim oto problemem....Szukam do swojego ośrodka wczasowego czegoś takiego jak fotel masujący. Jak dobrać takie urządzenie, gdzie szukać, jakie parametry powinien taki sprzęt spełniać żeby sprostać zarobkowej eksploatacji?

26.07.2018 03:06:33 

Przede zakupem fotela masującego to ja bym radziła na pewno o wszystko po kilka razy dopytać. Choćby o max obciążenie, kwestie dostawy, wniesienia itp. Bo wiem że sąsiad kiedyś kupił sobie taki fotel to mu podstawili pod drzwiami i do widzenia...a to cholerstwo ważyło coś koło stu kg ponoć.

27.07.2018 10:22:12 

Na pewno w powrocie do pełni sił po wypadku taki fotel by pomógł mojemu bratu. Zastanawiamy się z rodzeństwem nad zainwestowaniem w tego typu urządzenie (jest nas troje, więc koszty się rozłożą).

28.07.2018 15:39:26 

Witam. Myślę, że takie fotele to mają głównie zastosowanie w ośrodkach różnego typu – uzdrowiska, hotele, spa i tak dalej. Tak prywatnie do domu to chyba mało osób stać na taki luksus...no chyba, że tylko ja tak mało zarabiam? ;-) Kto wie...w końcu jest 500+ ;-)

29.07.2018 15:47:57 

Jest coraz więcej firm które sprzedają tego typu fotele. Sama widzę u nas, że często jakiś przedstawiciel dzwoni i namawia na kupno. Na pewno jest to jakaś alternatywa żeby poszerzyć ofertę pensjonatu, ale też koszt. Na pewno temat do zastanowienia.

30.07.2018 23:20:38 

Jeśli ktoś chce kupić taki masujący fotel do prywatnego użytku to na pewno polecałabym sklepy medyczne, bardziej specjalistyczne a nie jakiś obwoźnych sprzedawców robiących prezentacje w domu i wciskających jakieś dziadostwo. Nasz fotel kupowaliśmy z mężem od Prohealth prohealth.pl i działa już drugi rok bezawaryjnie (a korzystamy sporo). Firma ma swój sklep online na prohealth.pl.

31.07.2018 08:19:29 

Mój mąż to ma straszne te bóle w dolnej części kręgosłupa. Czasami jak się schyli to można mieć wrażenie że już się nie będzie w stanie wyprostować. Promieniuje mu to też na nogi...Może się uda w przyszym roku załatwić mu sanatorium. Jest to jakaś opcja.

Ostatnio dodane posty

Jeżeli ktoś z Was czuje się źle to idealnym rozwiązaniem może być masaz w tarnowskich gorach. Jeżeli zostanie wykonany w odpowiedni sposób to powinien przynieść efekty w zasadzie natychmiast. Według mnie najlepiej jest chodzić na niego minimum dwa razy w miesiącu.

Chcąc iść na masaz w tarnowskich gorach raczej nie polecam Wam na tym oszczędzać. Niekiedy naprawdę wystarczy dopłacić niewiele wiecej i poziom będzie doskonalszy.

Jeśli ktoś z Was czuje się źle to idealnym rozwiązaniem może być masaz w tarnowskich gorach. Jeśli zostanie wykonany w odpowiedni sposób to powinien przynieść efekty w zasadzie natychmiast. Według mnie najlepiej jest chodzić na niego minimum dwa razy w miesiącu.

© Copyright Ofirmachklienci.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.