picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Gdzie w Krakowie robią zabiegi ?

Gdzie w Krakowie robią zabiegi ?

Niezwykle serdecznie witam i o zdrowie pytam ;) a ogólniej o zdrowie waszej skóry? Moja ostatnio jest faktycznie szara i nieciekawa, zatem także pytanie z mojej strony. Jakie zabiegi wybrać, aby ożywić moją skórę, dodać jej blasku i rumieńca? Najlepiej żebym to mogła zrobić w Krakowie, bowiem nie chcę daleko jeździć.

grzes3345

Posty: 33

 
Chciałabym Ci pomóc, moja cera też wygląda jak jedno wielkie szare coś i to jeszcze z trądzikiem, ale nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Miałam jedną mikrodermabrazję, potem masaż twarzy, potem kwasy i nadal wyglądam kijowo.. nie wiem ta moja kosmetyczka, albo jakaś niezorganizowana, podszywana czy coś, albo ja jestem taka oporna i nic na mnie nie zadziała, bo już nie wiem co dalej kombinować zaś nie chce płacić za coś co w ogóle nie działa, bo mogę za te pieniądze zrobić coś innego.

Narki

Posty: 27

 
W Krakowie dobry salon masz tutaj http://www.kosmetyczny.krakow.pl kilka razy byłam u nich na depilacji i na hennie i Panie są naprawdę fajne, żywiołowe duchowo natomiast precyzyjne w pracy. Obecnie już nie mieszkam w Krakowie, natomiast niesłychanie lubiłam tam chodzić i moje kumpele też chwaliły akurat ten salon. Kawałek dalej jest jeszcze jeden (lub pół roku temu jeszcze był), tam nie idź albowiem jest drożej za identycznie to samo, nie wiem co sobie za marżę wymyślili... natomiast szkoda gadać, niekiedy nawet 50% drożej mieli.

KOSHiii

Posty: 29

 
Kraków mój kochany, tutaj Skarbie odszukasz dokładniej mówiąc wszystko więc i to się znajdzie ;) Moja kochana kosmetyczka jest na ulicy Burgundzkiej, tutaj jest ich strona www.kosmetyczny.krakow.pl masz tam cennik, kontakt z adresem i pomiędzy innymi opinie klientek. Ja sobie niesłychanie chwalę ten zakład, albowiem kosmetyczka tam dokładnie wie co ma robić, jest mega uprzejma i ma świetne wyczucie. Jak chcesz pogadać to cię zaczepia i można sobie pogawędzić. Jak nie masz humoru, to puszcza uspokajającą muzykę i nie zagaduje.

blain_23

Posty: 42

 
W Krakowie to ja nawet nigdy nie byłam więc hehe, no trudno żebym wiedziała gdzie tam są jakieś salony kosmetyczne zaś co dopiero który z nich jest dobry xD chciałabym ci pomóc natomiast technicznie zwykle nie jestem w stanie. Bardzo mocno za to będę trzymać kciuki, byś w końcu coś odnalazła, bowiem okropna cera to paskudne samopoczucie zaś to po prostu rujnuje człowieka. Nie wiem, może w domku spróbuj natrzeć buzię jakimiś ziołami czy coś.. to nieraz pomaga, jakaś parówka z rumianku czy mięty – mi pomaga.

maciejuuu1

Posty: 35