Masz pytanie ? Napisz na forum !

Gdzie w Krakowie robią zabiegi ?

Strona główna > Zdrowie i Uroda > Fizjoterapia > Gdzie w Krakowie robią zabiegi ?

Gdzie w Krakowie robią zabiegi ?

11.01.2014 00:10:21 

Niezwykle serdecznie witam i o zdrowie pytam ;) a ogólniej o zdrowie waszej skóry? Moja ostatnio jest faktycznie szara i nieciekawa, zatem także pytanie z mojej strony. Jakie zabiegi wybrać, aby ożywić moją skórę, dodać jej blasku i rumieńca? Najlepiej żebym to mogła zrobić w Krakowie, bowiem nie chcę daleko jeździć.

15.01.2014 08:58:01 

Chciałabym Ci pomóc, moja cera też wygląda jak jedno wielkie szare coś i to jeszcze z trądzikiem, ale nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Miałam jedną mikrodermabrazję, potem masaż twarzy, potem kwasy i nadal wyglądam kijowo.. nie wiem ta moja kosmetyczka, albo jakaś niezorganizowana, podszywana czy coś, albo ja jestem taka oporna i nic na mnie nie zadziała, bo już nie wiem co dalej kombinować zaś nie chce płacić za coś co w ogóle nie działa, bo mogę za te pieniądze zrobić coś innego.

16.01.2014 09:13:41 

W Krakowie dobry salon masz tutaj http://www.kosmetyczny.krakow.pl kilka razy byłam u nich na depilacji i na hennie i Panie są naprawdę fajne, żywiołowe duchowo natomiast precyzyjne w pracy. Obecnie już nie mieszkam w Krakowie, natomiast niesłychanie lubiłam tam chodzić i moje kumpele też chwaliły akurat ten salon. Kawałek dalej jest jeszcze jeden (lub pół roku temu jeszcze był), tam nie idź albowiem jest drożej za identycznie to samo, nie wiem co sobie za marżę wymyślili... natomiast szkoda gadać, niekiedy nawet 50% drożej mieli.

17.01.2014 15:16:03 

Kraków mój kochany, tutaj Skarbie odszukasz dokładniej mówiąc wszystko więc i to się znajdzie ;) Moja kochana kosmetyczka jest na ulicy Burgundzkiej, tutaj jest ich strona www.kosmetyczny.krakow.pl masz tam cennik, kontakt z adresem i pomiędzy innymi opinie klientek. Ja sobie niesłychanie chwalę ten zakład, albowiem kosmetyczka tam dokładnie wie co ma robić, jest mega uprzejma i ma świetne wyczucie. Jak chcesz pogadać to cię zaczepia i można sobie pogawędzić. Jak nie masz humoru, to puszcza uspokajającą muzykę i nie zagaduje.

18.01.2014 13:25:50 

W Krakowie to ja nawet nigdy nie byłam więc hehe, no trudno żebym wiedziała gdzie tam są jakieś salony kosmetyczne zaś co dopiero który z nich jest dobry xD chciałabym ci pomóc natomiast technicznie zwykle nie jestem w stanie. Bardzo mocno za to będę trzymać kciuki, byś w końcu coś odnalazła, bowiem okropna cera to paskudne samopoczucie zaś to po prostu rujnuje człowieka. Nie wiem, może w domku spróbuj natrzeć buzię jakimiś ziołami czy coś.. to nieraz pomaga, jakaś parówka z rumianku czy mięty – mi pomaga.

Ostatnio dodane posty

Jeżeli ktoś z Was czuje się źle to idealnym rozwiązaniem może być masaz w tarnowskich gorach. Jeżeli zostanie wykonany w odpowiedni sposób to powinien przynieść efekty w zasadzie natychmiast. Według mnie najlepiej jest chodzić na niego minimum dwa razy w miesiącu.

Chcąc iść na masaz w tarnowskich gorach raczej nie polecam Wam na tym oszczędzać. Niekiedy naprawdę wystarczy dopłacić niewiele wiecej i poziom będzie doskonalszy.

Jeśli ktoś z Was czuje się źle to idealnym rozwiązaniem może być masaz w tarnowskich gorach. Jeśli zostanie wykonany w odpowiedni sposób to powinien przynieść efekty w zasadzie natychmiast. Według mnie najlepiej jest chodzić na niego minimum dwa razy w miesiącu.

© Copyright Ofirmachklienci.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.