picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Dom dla każdego > Dom i Wnętrze > Aranżacja wnętrz Poznań

Aranżacja wnętrz Poznań

Aranżacja wnętrz Poznań

Biuro projektowe do przygotowania wizualizacji kuchni i łazienki, kogo doradzacie? Jeszcze nigdy z takich usług nie korzystałam, więc nie mam porównania. Jakie to w ogóle są koszty? Płaci się za metr kwadratowy powierzchni, tak? Jakie są stawki?

warter88

Posty: 7

 
Nie mam pomysłu kogo by tutaj polecić. Jak chcemy zrobić remont to szukam w necie jakiś projektów, inspiracji, jest tego trochę. Można na specjalistycznych portalach zwłaszcza takie wizualizacje znaleźć.

Art3q

Posty: 25

 
Jak sobie przeglądałem cenniki architektów wnętrz to wcale nie są one jakoś mega wygórowane. Całe życie uważałem, że to jednak jedna z tych usług zarezerwowana dla milionerów, ale do nie końca tak jest.

Hoteowo24h

Posty: 18

 
Robiliśmy parę tygodni temu kuchnię w domu i jeśli chodzi o projekt to w całości został wykonany przez markę Vivere Colorito. Polecam. Współpraca bardzo profesjonalna, nie było problemów z nieodbieraniem telefonu, czy narzucaniem nam swojej wizji, a wiem, że sporo osób na takie traktowanie narzeka jeśli chodzi o studia projektowe. Mój brat swego czasu miał przeboje z jedną firmą. Tel do biura jest na studiovc.pl.

bartek33

Posty: 6

 
Na pewno fachowiec ma tę przewagę, że dokładnie wszystko wymierzy, nie będzie marnował ani centymetra powierzchni, meble i cały aranż zostanie ustawiony na styk. To jest największy plus takiej obsługi moim zdaniem.

wigry00

Posty: 8

 
Moja siostra właśnie szuka jakiegoś projektanta, który by jej kuchnię urządził. Na pewno w grę wchodzą nowe meble, nowa podłoga, nowy sprzęt. Chce zrobić gruntowną zmianę designu.

ernest00

Posty: 13

 
Za mną to chodzi już od ponad roku temat zmiany aranżacji w mieszkaniu. Na pewno jest kuchnia do zrobienia, razem z meblami, które mają już chyba ze dwie dekady..ale jakoś funduszy ciągle brakuje.

tigra32

Posty: 8

 
Gdybym miał większy budżet to bym na pewno się na architekta zdecydował. Ale tak to muszę coś wybrać – albo materiały, albo obsługa projektanta. Coś za coś. Zazdroszczę tym których stać na jedno i drugie.

TomekK

Posty: 9

 
Cenniki są zróżnicowane jeśli chodzi o projektantów. Jedni biorą więcej, inni mniej. Na pewno trzeba dokładnie ustalić i dowiedzieć się jaki jest zakres usług, co wchodzi w skład ceny, a co jest dodatkowo płatne, żeby potem nie było niespodzianek.

Alicjaaa2

Posty: 27

 
Jest w Swarzędzu taka firma jak Studio VC, polecam. Szybko udało się przygotować projekt kuchni i łazienki dla mnie. Pomoc w doborze materiałów, projekt mebli, pełne wsparcie. Pod względem logistycznym cała współpraca bardzo mi się podobała. Szybka odpowiedź na moje zgłoszenie, spotkanie w miłej atmosferze, a potem już poszło sprawnie. Pani architekt co jakiś czas doglądała realizację, także wszystko przebiegło zgodnie z projektem.

Kitas

Posty: 9