picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Dom dla każdego > Dom i Wnętrze > Fototapety

Fototapety

Fototapety

Witam wszystkich i każdego z osobna. Sprawa jest tego typu że na gołe ściany w pensjonacie chcemy przykleić stylowe fototapety. Szukamy czegoś ładnego ale też mocnego trwałego z lepszego gatunkowo materiału. Jakieś podpowiedzi co do sprzedawcy, producenta itp.?

Zdzichu

Posty: 6

 
Ja to mam w ogóle wrażenie że taki zawód jak malarz-tapeciarz to już od wielu lat jakby ginie. Dobrze to obserwuję? Już jednak mało kto kładzie klasyczne tapety, jedyne co to właśnie chyba fototapety wchodzą w grę dość często przy aranżacjach ale to sobie już ludzie zazwyczaj sami montują.

hammlot

Posty: 11

 
Wiadomo, że ciągle można kupić fototapetę która będzie nieco trąciła myszką i przypominała lata 80 te i 90 te ale jednak teraz w sprzedaży jest cała masa nowoczesnych wzorów które naprawdę dobrze wyglądają i w niczym nie kojarzą się z kiczem sprzed lat.

jaserek5

Posty: 19

 
Dużo naprawdę ładnych fototapet sprzedaje http://fototap.pl i z tego co się zdążyłem zorientować to są polskie produkty a nie importowane gdzieś z dalszego czy bliższego wschodu. Porządna naturalna flizelina która mi osobiście bardzo fajnie się trzyma ściany i też dobrze mi się ją montowało.

Appell

Posty: 17

 
Brat sobie fajną fototapetę w salonie wstawił zamawiał ponoć gdzieś z Włoch czy Francji w każdym razie zza granicy. Drogo to kosztowało to jest jakieś specjalne włókno i jakiś droższy materiał ale warto.

Acclaim

Posty: 15

 
Tak sobie myślę nad oklejeniem starych mebli albo drzwi jakąś fototapetą. Ktoś z Was może coś takiego robił? Ciekaw jakby duża szafa z przesuwnymi drzwiami wyglądała właśnie z fototapetą na skrzydle.

Kowalski

Posty: 29

 
Moja siostra sobie bardzo fajną fototapetę dobrała do kuchni – ma połączoną z jadalnią. Jej to rzeczywiście ładnie wyszło razem, obraz przedstawia misę pełną owoców także nawiązuje do specyfiki pomieszczenia jest to wszystko przemyślane.

Shasio

Posty: 16

 
Mam odwrotne odczucia. Według mnie to taki zawód jak malarz tapeciarz to właśnie wraca do łask. Ludzie zaczynają doceniać walory tapet (estetyka, ochrona ścian) i też w związku z tym że klienci są coraz bardziej zamożni to wolą zlecić taką robotę fachowcom niż samemu się bawić w klejenie.

Thi3f

Posty: 18

 
Szwagierka kupiła sobie fototapetę do łazienki niedawno i z tego co mówi to nie ma problemów z wilgocią, materiał nie odchodzi od ściany. Wygląda to efektownie bo obrazem przedstawia takie duże akwarium z rybami.

Dider45

Posty: 29

 
Te nowoczesne fototapety są z naturalnej flizeliny która sobie radzi dobrze i z wodą i z oddychaniem z tego co wiem. Ogólnie teraz robią tapety z różnych tworzyw, tańszych i droższych można coś dobrać komfortowego trwałego i bezpiecznego.

Lupusx

Posty: 17