picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Dom dla każdego > Dom i Wnętrze > sztukateria wewnętrzna

sztukateria wewnętrzna

sztukateria wewnętrzna

Robię dom w stylu art deco. Zastanawiam się nad wyborem sztukaterii teraz i szukam sprawdzonych, najlepiej rozbudowanych katalogów. Możecie coś podesłać?

amrmas22

Posty: 8

 
Polecam też sztukaterii używać jako ramy do obrazów, luster, a nawet mebli, jak się przyłożysz przy projekcie.

klimnrt

Posty: 6

 
Pamiętaj, że możesz też zlecić u producenta sztukaterii własny projekt. Często to się bardziej opłaca, jeżeli szukasz czegoś oryginalnego do wnętrza.

kkjmk33

Posty: 18

 
Bierz tylko mniejsze listwy, a nie bardzo długie, bo wtedy utrudnisz sobie montaż niepotrzebnie.

Gucio

Posty: 16

 
Działam w branży odnawiania starszych kamienic i przyznam, że bazuję przede wszystkim na sztukaterii. Sprawdzony katalog ma Perfect Styr i wiele razy zlecałem nietypowe profile pod niestandardowe balkony, czy dziwne okna w niektórych budynkach. Dla mnie to było najważniejsze, bo jednak współpraca z producentem jest bardziej elastyczna. W jednym miejscu możesz zaprojektować wygląd całej elewacji, bo sztukaterię mają we wszystkich najpopularniejszych wersjach.

warter88

Posty: 16

 
Działam w branży wykończeniowej i pracuję na sztukaterii od PerfectStyr. Bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała, więc montaż nie obciąża. Gładka struktura i ułatwione malowanie. Moi klienci najczęściej dobierają sztukaterię, np. na ramy do drzwi, pod oświetlenie led, czy do wizualnego powiększania przestrzeni.

grzes3345

Posty: 8

 
Mam niewielki salon i listwami poszerzałem optycznie wnętrze. Zamawiałem listwy ścienne i przysufitowe pod taśmy led od perfectstyr.com.pl. Zostawiam namiar, bo to sklep bezpośredniego producenta, więc wychodzi taniej. No i dobrze rozdzielają listwy, bo po 200 cm, więc odpada samodzielne docinanie. Dla mnie to też było ważne.

1Alex149

Posty: 31

 
Postaraj się o wysokie listwy przypodłogowe na początek. Lepsza ochrona ścian. Doradzam sztukaterię lekko zaokrągloną. Nie będziesz miał wtedy problemów przy czyszczeniu.

Gruamer

Posty: 8