picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Dom dla każdego > Dom i Wnętrze > rozdzielenie pokoju

rozdzielenie pokoju

rozdzielenie pokoju

Jakie znacie najlepsze sposoby podziału większej przestrzeni w domu? Zależy mi przede wszystkim na czymś maksymalnie praktycznym.

Phylu

Posty: 2

 
Na taras sobie kupiłem parawan dekoracyjny, żeby po prostu ukryć się od ewentualnych spojrzeń sąsiadów. Bardzo fajne wzory mają w sklepie https://www.fototap.pl/parawany. Przeglądałem sporo parawanów, różnych producentów, ale w większości są strasznie długie terminy realizacji. W tym sklepie najkrótsze, jakie widziałem w branży.

zabawaa

Posty: 14

 
Zawsze parawan możesz sobie przenieść z domu do ogrodu. Ja tak się chronię przed spojrzeniami sąsiadów. Im większy, tym lepszy parawan moim zdaniem.

Azazel412

Posty: 9

 
Jako dekorator wnętrz powiem ci, że faktycznie parawany to częściej spotykany model zamiast ścianek działowych do podziału nieruchomości.

BenK000

Posty: 13

 
Uwielbiam parawany w motywami trójwymiarowymi. Możesz fajnie zagospodarować nieruchomość. Parawan to coraz popularniejszy element w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

beata77

Posty: 7

 
Jak mieszkałem na stancji z wieloma współlokatorami to parawan przyznam ratował moją prywatność.

Alaneq

Posty: 9

 
Ścianka, najlepiej składana to chyba najlepszy teraz pomysł na szybki podział przestrzeni użytkowej w nieruchomości, bo przede wszystkim bardzo mało miejsca zajmuje i niedroga inwestycja.

warter88

Posty: 8

 
Myślałem nad wstawieniem ścianki działowej, ale to się na dłuższą metę nie sprawdza. Parawan lepszy, bo daje większą elastyczność w aranżacji, jakby coś ci się znudziło.

Radziu

Posty: 7

 
Ustawiłam parawan dla moich klientek w sklepie odzieżowym i naprawdę się sprawdza jako garderoba. Polecam. Jak weźmiesz jeszcze nadruk to można udoskonalić strategię identyfikacji wizualnej.

jeremii6

Posty: 11

 
W kawalerce sobie podzieliłem większym parawanem strefę wypoczynkową od roboczej, takie mini biuro. Zastanawiam się, czy nawet drugiego, jakby pokoju nie wydzielić, bo mam naprawdę spory salon, w którym miejsce się marnuje po prostu. Jak masz podobny problem to korzystaj z tego rozwiązania.

mniszekkk5

Posty: 10