picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Dom dla każdego > Dom i Wnętrze > Listwy MDF

Listwy MDF

Listwy MDF

Widziałem u znajomego jakiś czas temu w domu taką dekorację jak panele 3D, kojarzycie coś takiego? Zrobione jest to z gipsu, można albo całą ścianę wyłożyć, albo tylko skrawek, on miał akurat tylko część ściany w salonie przyozdobione i naprawdę fajnie to wyglądało. Gdzie takie rzeczy sprzedają w fajnym standardzie i cenie?

wigry00

Posty: 10

 
Jakiś czas temu montowałem u siebie w domu sztukaterię i wszystko kupowałem internetowo przez serwis perfectstyr.com.pl. Mają też poza styropianem, bardzo ciekawe gipsowe panele w 3D, można to choćby w salonie na tle sofy, czy na tle szafki RTV zamontować. Ja właśnie na tle naszego narożnika to wrzuciłem i wygląda świetnie. Nowoczesna, niebanalna dekoracja, o wiele lepsza i bardziej praktyczna niż na przykład fototapeta.

Marioleczka

Posty: 8

 
Nie wiem gdzie taki styropian robią na dobrym poziomie. Raczej jako firma tego typu dekoracji nie robimy, bo też za dużego zainteresowania sztukaterią jakoś u nas w okolicy nie ma. Ludzie zdecydowanie wolą inne dekoracje. Każdy ma jakiś swój gust.

Oct714

Posty: 20

 
Żadna firma w tym momencie mi do głowy nie przychodzi która by produkowała sztukaterię i inne listwy na dobrym poziomie. Ale jak się czegoś dowiem to dam znać, bo w sumie też się rozglądam za tego typu dekoracjami.

Marko

Posty: 9

 
Może w przyszłym roku będziemy remontować budynek to wtedy się nad sztukaterią na elewację zastanowię. Póki co to tylko widziałem na innych obiektach takie dekoracje sam jeszcze nigdy nie kładłem ani nie kupowałem.

MaksWAW

Posty: 22

 
Można się teraz taką sztukaterią rzeczywiście fajnie pobawić jeśli ktoś ma aranżacyjną wyobraźnię. Sam montaż takich listew nie jest skomplikowany, ale też jeśli ktoś będzie pierwszy raz coś takiego kładł to na pewno trzeba być uważnym i z klejem nie przesadzić.

Lalka

Posty: 6