picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Dom dla każdego > Dom i Wnętrze > upiększenie salonu

upiększenie salonu

upiększenie salonu

Zastanawiam się nad większą fototapetą 3D do salonu, ale nie wiem, czy to rozwiązanie się sprawdza na dłuższą metę. Jak myślicie?

TomekK

Posty: 4

 
Kawalerkę właśnie poszerzałem wizualnie, jeżeli tak można powiedzieć fototapetami. Zamawiałem miejski krajobraz z wyraźnym nastawieniem na perspektywę z ulicy. Wzór odpowiedni znalazłem na https://www.fototap.pl/fototapety i przyznam, że poszukiwania trochę mi zajęły.

Yuri20

Posty: 12

 
Przemyśl jeszcze panel szklany do fototapety. Znacznie fajniej wtedy wygląda, ewentualnie laminowanie, jeżeli masz zamiar wstawić do wnętrz, gdzie będzie jakiś kontakt z wodą.

Nikuś23

Posty: 7

 
Fototapetami poukrywałam krzywe ściany, czy niedoskonałości po samodzielnym malowaniu i według mnie to się sprawdza. Zmieniasz sobie aranżację kiedy chcesz, bez potrzeby wykonywania kosztownego remontu.

Kitas

Posty: 6

 
Lubię krajobrazy we wnętrzu. Fototapetą stworzyłem sobie kącik medytacyjny. Patrzę w daleki krajobraz, taka przestrzenna grafika, a przy wysokiej jakości odwzorowania szczegółów masz naprawdę piękną aranżację.

matek562

Posty: 16

 
Fototapetami zmieniałem kilka razy zupełnie kolor, głębokość ścian w domu i to jeden z najlepszych pomysłów aranżacyjnych teraz. Często mi się nudzi wykończenie, przestawiam meble, kupuję nowe fototapety, sporo oddałem znajomym.

Gregor55

Posty: 10

 
Jako dekorator wnętrz z dość dużym doświadczeniem polecam ci fototapetę, bo można sobie zmienić praktycznie całą aranżację jednym dobrym motywem graficznym, a to już naprawdę coś. Do tego nie jest drogo.

Pendrzeec

Posty: 18

 
Bierz taką fototapetę, która przeciwstawia się promieniom słonecznym, żeby nie traciła kolorów, bo to strasznie wygląda, jak masz projekt graficzny na złym materiale. Fizelina teraz jest chyba najpopularniejsza, z tego co pamiętam.

zenek744

Posty: 4

 
Teraz robią takie fototapety, że praktycznie nie da się ich uszkodzić. Odradzam jednak wystawianie fototapety na działanie promieni słonecznych, bo w końcu nawet najlepszy materiał lekko blaknie.

Lupusx

Posty: 11

 
Widziałem u kumpla fototapetę naklejoną na podłogę zamiast dywanu. Świetnie to u niego wygląda. Czujesz się, jakbyś chodził po lesie. Fajnie sobie zrobił razem z architektem wnętrz. Może w takim kierunku pójdziesz?

pawel253

Posty: 7