picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Dom dla każdego > Dom i Wnętrze > Czy w internecie sprzedają obrazy ?

Czy w internecie sprzedają obrazy ?

Czy w internecie sprzedają obrazy ?

Poszukuję fajnej galerii z obrazami olejnymi w Łodzi. Jeśli coś możecie polecić, z góry niesłychanie dziękuję. I wcale nie muszą być jacyś niesłychanie znani artyści. Pozdrawiam wszystkich.

Ciapek

Posty: 7

 
Osobiście sama natknęłam się na kiepską jakość, ale tak w sumie sama chciałam. Bo oszczędnie. Zamówiłam portret w sieci, ale nie w galerii, i przyszła karykatura, choć na stronie wszystko wyglądało ok. Teraz już wiem, że nie warto dlatego polecam sprawdzoną galerię obrazów Łódź.

FAJNE_45

Posty: 26

 
Widać, że muszę się przyznać, bo należę do osób, które nie chodzą ani do kościoła ani do galerii sztuki:) Trzeba to zmienić. Odwiedziłam stronkę, którą polecacie. Świetna sprawa. Niektóre dzieła mogłyby spokojnie wisieć w moim salonie.

miko_poz

Posty: 16

 
Osobiście sama natknęłam się na kiepską jakość, natomiast tak w sumie sama chciałam. Bo oszczędnie. Zamówiłam portret w sieci, natomiast nie w galerii, i przyszła karykatura, choć na stronie wszystko wyglądało ok. Teraz już wiem, że nie warto wobec tego polecam sprawdzoną galerię obrazów Łódź.

Oct714

Posty: 9

 
Jak szukacie taniej sprzedaży obrazów znanych artystów to również gorąco polecam tę galerię w Łodzi. Najpierw można zerknąć na stronkę, a później wybrać się typowo do galerii. Niezmiernie gigantyczny wybór.

Wielki Duch

Posty: 17

 
Kiedyś jakoś nie zwracałam na sztukę uwagi. Odkąd mam własne mieszkanie lubię otaczać się fajnymi rzeczami, w gruncie rzeczy kocham obrazy olejne i to one w moim domu przeważają. W kilku galeriach obrazów w Warszawie jestem stałym bywalcem. Mam nadzieję, że i wam uda się coś znaleźć dla siebie.

Moa22

Posty: 18

 
To moja kochana galeria sztuki, gdzie bardzo często zaglądam http://www.galeria-mad.pl. Jeśli szukacie czegoś naprawdę na poziomie, to szczerze polecam, można też zamówić sobie portret. Ogólnie pełen profesjonalizm transakcji. Jest ok.

Black_Riot

Posty: 19

 
Jak szukacie taniej sprzedaży obrazów znanych artystów to również gorąco polecam tę galerię w Łodzi. Najpierw można zerknąć na stronkę, a później wybrać się typowo do galerii. Bardzo duży wybór.

ghjss

Posty: 42