picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Dom dla każdego > Dom i Wnętrze > projektanci wnętrz warszawa, oferta

projektanci wnętrz warszawa, oferta

projektanci wnętrz warszawa, oferta

Zastanawiam się nad aranżacją salonu. Co sądzicie o projektantach wnętrz? Może znacie jakąś firmę z Warszawy, jaka jest godna polecenia? Napiszcie, ile taki projekt salonu może kosztować?

Facio

Posty: 10

 
Z własnego doświadczenia w ramach współpracy ze wybornymi projektantami wnętrz w Warszawie polecam tę firmę http://prostudio.pl. To naprawdę mega specjaliści, których szczerze polecam.

jurtus

Posty: 6

 
Po pierwszym etapie prac projektowych z reguły wiele się zmienia :) U nas w ogóle zmieniła się aranżacja. Nie bardzo spodobała nam się na wizualizacji. Ale fajnie, bo trafiliśmy na elastycznych projektantów wnetrz z Warszawy.

Kleooo6

Posty: 9

 
Nie da się określić. Za cały dom zapłaciłem sporo, ale opłacało się, bo wszystko jest zrobione na tip top. Mam nadzieję, że uda ci się znaleźć projektantów wnetrz, z których będziesz zadowolony. Nie jestem z Warszawy, więc nie siedzę w temacie. Niemniej jednak wiem, że projekt to najlepsze, na co można się zdecydować.

tigra32

Posty: 5

 
Też czekam na namiary na architekta wnętrz z Warszawy, który nie jest drogi. Oczywiście zależy mi na w pełni profesjonalnych usługach. Jak myślicie, czy projekt połączenie salonu z kuchnią i jadalnią to aranżacja wymagająca? Nie wiem, z jakim kosztem musiałbym się tu liczyć.

Tajmniczy45

Posty: 4

 
Jak nie siedzisz w temacie, to niczego dobrego nie wymyślisz. Nie ma to jak usługa projektowania wnetrz. W Warszawie odszukasz wiele usługodawców. Co do wyceny to naturalnie, że robią wstępną. Muszą jednak przyjechać na miejsce i raczej bezpłatna to ona nie jest, a jeżeli tak, to dość dużo może się zmienić po pierwszym koncepcyjnym projekcie.

Bojo45

Posty: 21

 
I w końcu jakiego architekta wnetrz w Warszawie wybrałeś? Nie mam pojęcia komu zaufać. Nie wiem nic na temat projektowania, co tu jest szczególnie ważne. Najbardziej zależy mi na znalezieniu gości w Warszawie, którzy podjęliby się projektu w ściśle określonym budżecie.

MisiekKce

Posty: 22

 
A jeśli można spytać o firmę? Mnie też zależy na konkretnym architekcie wnetrz z Warszawy, który w końcu pomógłby zrobić całą górę domu. Mogłabym wówczas wynajmować komuś i w ten sposób zarabiać. Ciekawa jestem, ile taka inwestycja by mnie wyniosła. Trochę funduszy jest, więc może wystarczyłyby na projekt i remont.

Michaś

Posty: 5