picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Dom dla każdego > Dom i Wnętrze > Cięcie płytek

Cięcie płytek

Cięcie płytek

Dzień dobry. Co kupić do dekoracji wnętrz – prawdziwą cegłę, czy imitację? Wiadomo, że naturalna cegła wygląda lepiej, ale jak to się ma do cen? Skąd taką cegłę kupić? Chcemy w sypialni jedną ścianę taką cegiełką sobie obrobić. Fajnie to powinno wyglądać.

wiesław11

Posty: 10

 
Ludzie teraz wracają do klasycznych rozwiązań, więc też cegły wracają do łask. Nie dziwi mnie to – materiał na pewno ponadczasowy i uniwersalny. Swego czasu też nad cegłą myślałem do salonu, ale nie udało się nigdzie znaleźć w dobrym standardzie.

piehoot

Posty: 15

 
Duży wybór cegły mają na stronie retrocegielka.pl. Polecam. Firma specjalizuje się w przycinaniu starych, rozbiórkowych cegieł, czyszczeniu, sprzedaży i montażu. W ofercie są płytki, które można wewnątrz sobie na ścianie wyłożyć, albo na zewnątrz na elewacji. Ja właśnie kupowałem płytki ze środka, które idealnie się nadają do montażu na zewnątrz. Idealna czerwień, nie jakaś imitacja. Cenowo wcale nie wyszło drogo.

piehoot

Posty: 16

 
Moi znajomi mają cegłę na dekoracji w kuchni i podoba mi się jak im to wyszło. Oni z tego co wiem to zatrudniali całe biuro architekta wnętrz, więc mieli wszystko zaplanowane od początku do końca.

Yuri20

Posty: 13

 
Cegła cegle nierówna. Można kupić lepszej klasy materiały, które rzeczywiście długo posłużą, jak też cegłę, która się lada moment rozsypie na kawałki. Dużo zależy od tego skąd taka cegła dokładnie podchodzi i jak jest zabezpieczona.

fj-doc

Posty: 12

 
Ile za metr kwadratowy takich ceglanych płytek trzeba zapłacić? To są ceny porównywalne do tego ile kosztują płytki ceramiczne, czy totalnie nie ma porównania?

Oct714

Posty: 7

 
Brat coś ostatnio opowiadał, że chce właśnie sobie ściankę z cegieł zrobić w salonie vis a vis telewizora. Ciekawe jak jemu to wyjdzie, bo w sumie na fotkach z projektów które mi pokazywał wygląda to wszystko ekstra.

dobruś00

Posty: 13

 
Ja to się tylko zastanawiam jak taką cegłę się kładzie. Nie jest to za ciężka robota? Nie kruszy się podczas klejenia? Sami coś takiego przytwierdzaliście czy może lepiej jest zamówić budowlańców? W skali 1-10 to jak ocenicie trudność?

Grabow12

Posty: 21

 
Moi dziadkowie mają dom w starym stylu utrzymany i u nich cegieł jest sporo. Zwłaszcza salon z kominkiem gdzie wszystko obłożone jest cegłami naprawdę świetnie wygląda. Teraz już mało kto tak sobie wnętrza urządza. Ludzie stawiają na plastik, szkło, metal.

Intro_69

Posty: 13

 
Cegły to nie wiem gdzie kupić, ale z chęcią bym was podpytał przy okazji o prawdziwe dachówki. Gdzie tanio, gdzie w dobrym standardzie można dostać? Podobnie jak cegły tak i dachówki są ponadczasowe, żadna blacha, żadna imitacja tego nie zastąpi jeśli chodzi o parametry.

Alexxisss

Posty: 34