picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Dom dla każdego > Dom i Wnętrze > projektowanie wnętrz gdynia, polecicie ?

projektowanie wnętrz gdynia, polecicie ?

projektowanie wnętrz gdynia, polecicie ?

Poszukuje projektanta wnętrz z Trójmiasta. Mam do zrobienia salon i nie mam na to wizji. Macie kogoś, kto jest w tym dobry?

zuzia_00

Posty: 3

 
Jakiś czas temu byli u mnie projektanci wnętrz z Gdyni i rzeczywiście pomogli mi stworzyć super salon. Trochę mnie kosztowały same materiały, ale lubię to, co współczesne, wobec tego cieszę się, że na nich postawiłem. Mają obeznane w tym temacie, bo nie każdy tak potrafi. Salon był duży i urządzony jak za dawnych czasów, a oni zrobili go nowoczesnym.

dagmarka56

Posty: 9

 
Nie stać mnie na takie zabawy także nie doradzę. Chodzę do sklepu kupuje tania farbę i maluje pokoje. Panele i resztę wyposażenia też kupuje tanie. Jeśli ktoś ma pieniądze to na pewno może sobie pozwolić na nowoczesny i elegancki wystrój wnętrz.

tyuMer

Posty: 10

 
Według mnie najlepiej znaleźć projektantów wnętrz w Gdyni poprzez stronę https://duszynska.com.pl. To biuro projektowe daje trzy rodzaje pakietów do wyboru i przyznam, że ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne. Jestem z ich oferty zadowolony.

Grzybeczek

Posty: 8

 
Jakiś czas temu byli u mnie projektanci wnętrz z Gdyni i naprawdę pomogli mi stworzyć super salon. Trochę mnie kosztowały same materiały, ale lubię to, co nowoczesne, dlatego cieszę się, że na nich postawiłem. Mają obeznane w tym temacie, bo nie każdy tak potrafi. Salon był duży i urządzony jak za dawnych czasów, a oni zrobili go nowoczesnym.

pogoń44

Posty: 14

 
Znajomy jest projektantem, ale żeby się tym zajmować to człowiek uczy się całe życie. Trzeba wiedzieć, jaki trendy i jakie style są obecnie na czasie. To nie dla mnie.

Kitas 

Posty: 6

 
Znajomy jest projektantem, lecz żeby się tym zajmować to człowiek uczy się całe życie. Trzeba wiedzieć, jaki trendy i jakie style są dzisiaj na czasie. To nie dla mnie.

Pelo_er

Posty: 29

 
Dekoratorem wnętrz zostają osobę ze zmysłem do tworzenia. Patrzą na ścianę i widzą, jaki kolor tu pasuje. To wcale nie jest takie proste jak się sporo osobom wydaje.

lalunia333

Posty: 5