picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Dom dla każdego > Dom i Wnętrze > Fototapety

Fototapety

Fototapety

Skąd kupowaliście fototapetę jeśli chodzi o sklepy online? Zależy mi na czymś flizelinowym więc wszelkim produktom z papieru mówię już teraz stanowcze – nie, dziękuję. !

Lupusx

Posty: 5

 
Jakościowo bardzo dobre fototapety sprzedają na fototap.pl. U nich kupisz fototapety flizelinowe które dokładnie kryją wszelkie nierówności na ścianie, są dość proste w obsłudze, można sobie poradzić z klejeniem bez wynajmowania fachowców.

komspid03

Posty: 30

 
Zapytaj, czy fototapetę można umyć mokrą, czy suchą ścierką. To mega ważne po pewnym czasie.

Fanatyk

Posty: 6

 
Pamiętaj, że nie musisz z gotowych wzorów korzystać. Najlepiej wysłać coś własnego, ulubioną grafikę. Najczęściej nie ma żadnych problemów z prawami autorskimi.

messi10

Posty: 11

 
Fototapetami zmieniałem kilka razy zupełnie kolor, głębokość ścian w domu i to jeden z najlepszych pomysłów aranżacyjnych teraz. Często mi się nudzi wykończenie, przestawiam meble, kupuję nowe fototapety, sporo oddałem znajomym.

miko_poz

Posty: 12

 
Panorama dużego miasta świetnie wygląda na ścianie. Najlepiej, żebyś u kogoś na żywo zobaczył, bo to co na zdjęciach rzadko odpowiada rzeczywistości po prostu :)

asiaz@clubpr.pl toolip

Posty: 12