picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Dom dla każdego > Dom i Wnętrze > Jakie firanki do nowoczesnych wnętrz?

Jakie firanki do nowoczesnych wnętrz?

Jakie firanki do nowoczesnych wnętrz?

Jak sprawdzają się dekoracje na bazie firan w nowoczesnych wnętrzach i czy macie realne przykłady takich aranżacji?

Noruhe

Posty: 1

 
Też coraz częściej spotykam się z wiązaniami dekoracyjnymi firan. Ciekawy wygląd jednak od razu rzuca się w oczy i firany mają jednak to coś, jakieś ciepło w sobie.

Kitas

Posty: 6

 
W głównym pomieszczeniu wypoczynkowym firanki się sprawdzą, ale niekoniecznie na poziomie całej nieruchomości. Warto trochę zróżnicować, żeby coś się działo.

Yuri20

Posty: 7

 
Takie bardziej zdobione firanki oraz zasłony znajdziesz w sklepie https://strefafiran.pl/"> i możesz przy okazji przejrzeć gotowe inspiracje na blogu. Jeżeli nie chcesz zatrudniać projektanta to jeden z ciekawszych sposobów na stworzenie samodzielnej aranżacji.

giurent

Posty: 18

 
Przemyśl przy okazji wiązanie firan, karnisze dekoracyjne, ciekawe żabki. Teraz przybyło na rynku takich akcesoriów, więc można trochę pokombinować.

TomekK

Posty: 4

 
Firanki wprowadzają do nieruchomości, wnętrz generalnie gościnną, taką ciepłą atmosferę. W stylu prowansalskim to właściwie obowiązkowe uzupełnienie kuchni. Właśnie sporo zależy od wybranego stylu wykończenia.

Marioleczka

Posty: 12

 
Z firanek i zasłon można wyczarować unikalne aranżacje. Przecież znajdziesz nawet zasłony z cyrkoniami, celowo zdobione, w unikalnych wiązaniach.

Klasowe34

Posty: 10

 
Właśnie ludzie zaczynają stopniowo wracać do bardziej klasycznych aranżacji we wnętrzach, a firanki tutaj akurat dominują, ale koniecznie wykonane na wymiar i z dobrej jakości tkanin.

Krzyś3232

Posty: 7