picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

strona z mieszkaniami na wynajem Warszawa

strona z mieszkaniami na wynajem Warszawa

Jeśli wynajmowaliście ostatnio mieszkanie i możecie podpowiedzieć, gdzie ewentualnie znaleźć można dużo ofert to dajcie znać jak to wygląda i gdzie ewentualnie można tych ofert szukać. Chętnie skorzystam z podpowiedzi, bo nie chce też w nieskończoność szukać i przeglądać oferty więc jak macie jakiegoś agenta, którego możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

Komimya

Posty: 1

 
Większość serwisów z ogłoszeniami ma tą bazę obecnie na dobrym poziomie i faktycznie można liczyć na to, że uda się wybrać mieszkanie.

tigra32

Posty: 5

 
Oczywiście jak się da to warto wynajmować bez agencji, żeby nie płacić prowizji, natomiast nie zawsze będzie to możliwe.

Aniusiaaa1

Posty: 9

 
Faktycznie temat prowizji wygląda tak, że jest spore zróżnicowanie na tym polu u agencje starają się w związku z tym również działać tak by tutaj szukać rozwiązań dla klienta atrakcyjnych.

GGregbard

Posty: 16

 
Rzeczywiście może być to problemem w niektórych sytuacjach, ale faktycznie jest tak, że nawet jak chcesz uniknąć agencji to nie zawsze się to uda, bo wynajmujący będzie z nią współpracował. I jak mieszkanie Ci się spodoba to już nie będziesz miał wyjścia i trzeba płacić prowizję.

Black_Riot

Posty: 11

 
Dla mnie wynajem z agencja to jednak ostateczność, bo prowizje sa tak wysokie, że to trochę przesada.

matek562

Posty: 6

 
Ja zawsze wynajmuje z agencją, dużo sprawniej można wyłapać jakieś sensowne oferty jakie będą dostępne.

namok

Posty: 11

 
Jeśli ktoś nie będzie chciał ponosić bardzo dużych kosztów to polecam się zapoznać z serwisem www.OfertyHome.pl. Funkcjonują na takiej zasadzie, że płacisz 260 złotych i w ten sposób masz dostęp do ich serwisu i bazy z ogłoszeniami o mieszkaniach. Można także sprecyzować na jakim mieszkaniu będzie Ci zależało i oni pod tym kątem będą dla Ciebie szukali oferty.

raptofil

Posty: 29

 
Ogólnie jeśli chodzi o te propozycje mieszkań na wynajem to warto szukać prywatnych ofert, bo dzięki temu będzie można jednak wynająć taniej bez prowizji.

Marioleczka

Posty: 18