Masz pytanie ? Napisz na forum !

Bajki i kreskówki w internecie!

Strona główna > Rozmówki > Bajki > Bajki i kreskówki w internecie!

Bajki i kreskówki w internecie!

11.07.2014 00:10:05 

Witam serdecznie, niezwykle zależy mi na odszukaniu strony internetowej z kreskówkami, bowiem moje dzieci niezwykle lubią je oglądać, czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

12.07.2014 11:38:34 

Cześć, moje dzieci niezmiernie lubią oglądać bajki, które są dostępne na stronie internetowej, dzięki nim dowiadują się dużo ciekawych rzeczy, bowiem lecą tam również dostępne edukacyjne bajki. Zawsze polecam każdemu daną stronę, bowiem niezmiernie ją lubią dzieci.

13.07.2014 12:37:15 

Słyszałem, iż najlepszym rozwiązaniem na oglądanie bajek dla dzieci jest skorzystanie ze strony internetowej, na której można samemu wybierać kreskówkę jaka w danej chwili ma lecieć. Możecie powiedzieć mi co wy o tym siądziecie? Wasze dzieci oglądają bajki z internetu?

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam.

14.07.2014 23:33:06 

Moja córka uwielbia oglądać bajki, kreskówki i wszelkie filmy animowane. Mam pełną kontrolę nad tym co moje dziecko ogląda, gdyż sama wybieram bajki i porę na oglądanie. Mogę to rodzic dzięki stronie internetowej, na której lecą różnego rodzaju bajki.

15.07.2014 08:26:04 

Witam serdecznie, niezmiernie lubię jak moje dzieci są zadowolone i szczęśliwe, wobec tego od czasu do czasu włączam im bajki animowane, które znajduje na stronie internetowej, dzięki temu mogę je puszczać kiedy jedynie zechcę i jakie jedynie zechcę. Niezmiernie dobra opcja, polecam.

16.07.2014 21:47:04 

Witam,

Pisze tutaj, ponieważ myślę, iż mi coś poradzicie i pomożecie, chodzi o to, ze nie mogę odnaleźć strony internetowej z bajkami dla dzieci. Zależy mi bardzo na tym aby moje dziecko oglądało jedynie bajki bez przemocy.

Proszę was o podanie adresu do takowej strony, pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością.

Ostatnio dodane posty

Jak widać nie trzeba przedłużania fabuły, aby książki w tematyce staropolskiej zdobyły czytelników.

Zawsze polecam czytać fragmenty książek. Po pierwszej stronie najczęściej wiem, czy warto czytać dalej.

Jak chcesz poczytać o miłości w czasach Mieszka I z wiernym odwzorowaniem tamtych czasów to polecam „Słowiańskie Siedlisko” Moniki Rzepieli. Jak skończysz czytać to możesz pokusić się o kontynuację, czyli „Dar Rzepki”. Jak się kiedykolwiek zastanawiałaś nad korzeniami polskości to książka na wiele podobnych dylematów odpowiada. Strasznie się utożsamiłam z miłością bohaterek, z problemami. To powieść historyczna, prawdziwa saga, jednak bez nadęcia i świetnie prowadzona.

© Copyright Ofirmachklienci.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.