Masz pytanie ? Napisz na forum !

czy znacie już piosenkę "Ostatni Klaps"?

Strona główna > Rozmówki > Bajki > czy znacie już piosenkę "Ostatni Klaps"?

czy znacie już piosenkę "Ostatni Klaps"?

22.08.2015 00:10:55 

Witam! Znacie może jesienną trasę koncertową Diego? Jestem jego fanką a szczególnie podoba mi się tytułowa piosenka do filmu „Ostatni klaps”

22.08.2015 16:17:43 

Ja Diego znam tylko piosenkę „Bejbe Bejber” i „ Tylko ta jedyna”. Muszę koniecznie obejrzeć ten teledysk do filmu „Ostatni klaps” i chętnie przystąpię do fan page a.

23.08.2015 17:27:35 

Mnie też bardzo podoba się „Ostatni klaps” Diego. Znalazłem już inne jego kawałki takie jak Bejbe Bejber czy Tylko ta jedyna i chętnie przystąpię do jego fan page a.

24.08.2015 19:48:46 

Całkiem przypadkowo trafiłam na profil Diego na FB. Od tego czasu często tam zaglądam i sprawdzam wszystkie wydarzenia związane z tym artystą. Oprócz piosenki „Ostatni klaps” uwielbiam jego kawałek „ Tylko ta jedyna”.

25.08.2015 17:37:18 

Nie słyszałem o Diego ale piosenka promująca film „ostatni klaps” bardzo mi się podoba. Chętnie posłucham jego innych kawałków i poczytam o twórczości i koncertach.

26.08.2015 19:51:12 

Ja już od pół roku jestem fanką Diego i na okrągło słucham jego utworów takich jak „Bejbe Bejber” czy „Tylko ta jedyna”. To super, że to właśnie ten artysta promuje swoją piosenkę film „Ostatni klaps”.

Ostatnio dodane posty

Jak widać nie trzeba przedłużania fabuły, aby książki w tematyce staropolskiej zdobyły czytelników.

Zawsze polecam czytać fragmenty książek. Po pierwszej stronie najczęściej wiem, czy warto czytać dalej.

Jak chcesz poczytać o miłości w czasach Mieszka I z wiernym odwzorowaniem tamtych czasów to polecam „Słowiańskie Siedlisko” Moniki Rzepieli. Jak skończysz czytać to możesz pokusić się o kontynuację, czyli „Dar Rzepki”. Jak się kiedykolwiek zastanawiałaś nad korzeniami polskości to książka na wiele podobnych dylematów odpowiada. Strasznie się utożsamiłam z miłością bohaterek, z problemami. To powieść historyczna, prawdziwa saga, jednak bez nadęcia i świetnie prowadzona.

© Copyright Ofirmachklienci.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.