picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Japońskie noże kuchenne do sushi

Japońskie noże kuchenne do sushi

Cześć i czołem;) Mam od niedawna swoją restaurację japońską i szukam noży do sushi. Wiem, że można kupić ręcznie kute noże, tylko nie mam namiarów na jakiś sklep z takimi produktami...

Kucharzzz

Posty: 18

 
Prawdą jest, że nie ma dużo sklepów z takimi nożami w necie. Jednym z trzech, które znam jest choćby nipponstyle.eu. Ich polecam szczególnie, bo oferują noże najlepszej jakości. Jak Ci zależy na wysokich parametrach stali to oni są tutaj the best. Poza tym, pięć lat gwarancji, więc też duży plus.

34_eeeee

Posty: 23

 
Uuu...noże to nie do mnie pytanie :P Ja się boję ostrego jak ognia. Kiedyś się skaleczyłem dość boleśnie i teraz mam traumę.

Rrobo159

Posty: 24

 
Tak, tego typu noże to jest zupełnie inny typ cięcia, inne zakończenie ostrza, stąd są takie wyjątkowe. Polecam sprawdzić serwis http://www.macknives.pl. Tutaj znajdziesz duży asortyment wraz z całym opisem technicznym. Noże do pieczywa, do mięs, noże do sushi, ryb...wszystko.

atomek_25

Posty: 23

 
Jeśli zależy Ci na wysokiej twardości stali to w sklepie nipponstyle.eu mają bardzo twarde japońskie noże. Twardość to tutaj od 58 do 60 stopni, także naprawdę grubo. Ja u nich kupuję i nigdy nie miałem problemów z wysyłką.

Grzybeczek

Posty: 30

 
Niestety na rynku jest dużo sklepów z podróbami także trzeba być ostrożnym. U mnie w knajpie to nawet byli handlarze obwoźni z jakimiś ponoć nowoczesnymi nożami z Azji...tiaa...:)

1eustachy4

Posty: 42